Gloria Wedding
Váš svadobný servis

logo finalNaša firma sa zaoberá vyhotovením dekorácií na svadby a iné podujatia. Špeciálne, osobitné dekorácie šité na mieru, na ktoré budeš spomínať aj po rokoch. Prácu vykonávame s veľkou pozornosťou, so zmyslom pre krásu a kreativitu. Je pre nás dôležitá neustála obnova a súhra. Našim cieľom je harmonizácia farieb, ich elegancia, ktorá je pastvou pre oči. Ak nemáš predstavu, mi Ti pomôžeme nájsť ozdobu, ktorá je k Tvojmu štýlu najbližšia. Keď rozhodnutie Vás dvoch spečatíte svätým záväzkom, je pre nás cťou, že môžeme napomôcť tomu, aby sa tento deň stal pre Vás ešte krajším.

Ako funguje navrhovanie svadobnej dekorácie?

Prvým dôležitým krokom je spoločná osobná návšteva miesta. Po zoznámení sa s miestom môže prísť na rad projektovanie:

  • Spoločne vyberieme látky: organza, tyl, satén, hodváb, čipka, juta...
  • Naplánujeme farby
  • Vyberieme miesta, kam sa umiestnia dekoračné textílie
  • Dekorácia stoličiek: stoličkový kryt, mašľa, elastická obruč
  • Dekorácia stolov: obrusy (kruhové, tabuľové), textilné servítky
  • Dekorácia sály: textilná dekorácia pozadia, textilná dekorácia stropu, drapérie bočných stien

Textílie vyhotovíme na mieru, zabezpečíme všetky príslušenstvá, následne postavíme a po skončení podujatia aj rozoberieme dekoráciu.

Okrem textílií máme k dispozícii aj iné svadobné dekorácie, látky, pomocou ktorých dostáva dekorácia ešte veľkolepejší a sviatočnejší nádych – kvety, vázy, svietniky...

Dôverne sa obráťte na mňa s Vašimi otázkami !


Pre väčšinu zákazníkov je stoličkový kryt neoddeliteľnou súčasťou svadobnej dekorácie. Stoličkám dodáva táto dekorácia istú noblesu, výnimočnosť, či pocit luxusu. Z estetického hľadiska volia zákazníci stoličkové kryty často i kvôli zladeniu vzhľadu stoličiek so stolovaním, či kvôli zakrytiu nedostatkov každodenne používaných stoličiek v zariadeniach.

Stoličkový kryt – ružový elastan.

Tento stoličkový kryt z ružového elastanu je nádherný, zvláštny kúsok. Urobí miestnosť exkluzívnou, jednotnou a romantickou, vytvorí nádherný ucelený obraz.

Elastický, nakladaný stoličkový kryt.

Tento typ stoličkového krytu urobí miestnosť malebnou a vytvorí nádherný dojem. Dokonale sa hodí ku každej stoličke bez operadla rúk. K tomuto krytu sa hodia mašle akejkoľvek farby. Je neoddeliteľnou súčasťou každého podujatia, kde je kvalita na prvom mieste, kde je dôležité, aby neboli vidieť nohy stoličky a aj na konci podujatia poskytovala ten istý nádherný podhľad ako na začiatku.

Biely elastický stoličkový kryt. 

Dokonale sa hodí k menším stoličkám. Najväčšou výhodu je, že dokonale sedí na mieste aj na konci podujatia. Vďaka osobitnej látke dokonale zakrýva stoličku. Hostia oceňujú tento typ ozdoby, nakoľko ich neobmedzuje v pohybe. Je jednou z najžiadanejších a najpraktickejších stoličkových krytov, nakoľko je ideálnou voľbou na podujatie akéhokoľvek štýlu a môže sa kombinovať s mašľami rôznych tvarov a farieb.